Rekomendacje

Buduję rozmaite współprace w oparciu o relację, tego samego wymagam od mojego zespołu. Dlatego tak ważne są dla mnie opinie klientów. Przeczytaj kilka wybranych poniżej.

Michał Balcerzak

współzałożyciel, Lokalmedia oraz właściciel, MB Consulting

Polecam współpracę z 2 powodów:
1) Duża wiedza praktyczna – skuteczność działań Krzyśka zweryfikował realny biznes. Wszystko co pokazuje sam wcześniej przetestował i sprawdził
2) Profesjonalizm – Krzysiek zawsze ocenia stosowność podjętych działań kierując się w pierwszej kolejności dobrem klienta. Obsługuje innych tak jak sam chciałby być obsługiwany.

Michał Pasterski

założyciel, Life Architect i Michalpasterski.pl

Współpraca z Krzyśkiem to czysta przyjemność. Oprócz profesjonalnego podejścia i szerokiej wiedzy, Krzysiek cechuje się otwartym umysłem i dobrym sercem, dzięki czemu współpraca przebiega pomyślnie na każdym poziomie. Zawsze doceniałem jego inicjatywę i zaangażowanie, dzięki któremu zarobki naszej firmy systematycznie wędrowały w górę.

Angelika M. Talaga

neuropedagog, trener rodziców, godmother.pl

Mam nietypową firmę, nietypowe usługi i potrzebowałam kogoś, kto równie nietypowo potrafi myśleć. Krzysztof potrafi wykorzystać swoją wiedzę do marketingu szytego na miarę, dzięki czemu ja śpię spokojnie, bo w końcu nie muszę „znać się na wszystkim po trochu”, tylko skupić na własnej pracy.

Katarzyna Derdzińska

Partner, MADE Solutions

Krzysztof współpracował z MADE przez rok dbając o naszą obecność w mediach społecznościowych, kreując kampanie reklamowe oraz realizując zadania z obszaru e-mail marketingu. Jest zaangażowanym człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Ma dobre poczucie humoru i dba o rozwój osobisty. Pracuje z oddaniem wtapiając się w zespół. Jest osobą nastawioną na szukanie kompromisowych rozwiązań.

dr Monika Górska

twórca, Mistrzowska Szkoła Storytellingu Biznesowego, ekspert storytellingu

Krzysztof tak dobrze się dogaduje z Facebookiem, że po każdej kampanii moi klienci chcą do niego kontakt. Jego praktyczna wiedza, nieuleczalna pasja do marketingu online i rozwoju osobistego sprawia, że z każdym potrafi się dogadać.

Skontaktuj się ze mną

Cieszę się, że dotarłeś tutaj. Jeśli widzisz pole do współpracy albo chciałbyś po prostu o coś zapytać, to napisz do mnie używając poniższego formularza.
Możesz też zadzwonić, choć nie zawsze odbieram.
Być może od tego kroku zacznie się nowa, fascynująca przygoda? Zapraszam!

Moja Agencja – inmarketing digital agency

Projekt, który jest dla mnie aktualnie najważniejszy to budowa topowej agencji marketingu internetowego. Razem z moim kilkunastoosobowym zespołem pomagam ciekawym firmom w docieraniu do właściwych odbiorców, dlatego jeśli potrzebujesz efektywnego marketingu to koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową.

Dbamy o relacje

One są dla nas najważniejsze! Współpracujemy z fajnymi ludźmi, z którymi nadajemy na tych samych falach. Dbamy byś wiedział, że w naszej agencji możesz zawsze liczyć na wsparcie.

Realizujemy proces

Testujemy liczne elementy i konfiguracje rozwiązań biznesowych. Zanim przedstawimy Ci rezultat naszych prac analizujemy rynek, na którym działasz.

Wspieramy Cię

Staramy się zapewnić Ci jak najszersze wsparcie marketingowe i techniczne. Ty skupiasz się na biznesie, my dbamy o docieranie do Twoich odbiorców.